Monitoring (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (128 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Article
hu: Cikk

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Display
hu: Megjelenítés

en: never
hu: soha

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: States
hu: Állapotok

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Severity
hu: Szint

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Details
hu: Részletek

en: Desc
hu: Csökk

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Table
hu: Táblázat

en: Verbose
hu: Részletes

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Sort by
hu: Rendezés

en: seconds
hu: másodperc

en: Key
hu: Kulcs

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Result
hu: Eredmény

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Info
hu: Infó

en: Track
hu: Követés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Interval
hu: Időköz

en: Percentage
hu: Százalék

en: Excluded
hu: Kizárva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Usage
hu: Használat

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Module name
hu: Modulnév

en: Offset
hu: Eltolás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Command
hu: Parancs

en: Output
hu: Kimenet

en: Memory
hu: Memória

en: Timestamp field
hu: Időbélyeg mező

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Current value
hu: Jelenlegi érték

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Make permanent
hu: Állandóvá tétel

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Demo server
hu: Bemutató kiszolgáló

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Maintenance mode
hu: Karbantartási mód

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Field key
hu: Mezőkulcs

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Index ID
hu: Index azonosító

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Verbose output
hu: Részletes kimenet

en: Redirect 404
hu: 404-es hiba átirányítása

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hu: %source_image_path forrás kép nem található %derivative_path származtatott kép létrehozása közben.

en: Log entries
hu: Naplóbejegyzések

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: No logging
hu: Nincs naplózás

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Integrations
hu: Integrációk

en: The record UUID.
hu: A rekord UUID-ja.

en: Twig debug mode
hu: Twig hibakeresési mód
