Monitoring (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (85 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Log
oc: Jornal

en: Enabled
oc: Activat

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Display
oc: Afichatge

en: never
oc: pas jamai

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: States
oc: Estats

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Severity
oc: Importància

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Conditions
oc: Condicions

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Details
oc: Detalhs

en: Table
oc: Tablèu

en: Verbose
oc: Mòde verbós

en: Sort by
oc: Triar per

en: seconds
oc: segondas

en: Key
oc: Clau

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Query
oc: Requèsta

en: Track
oc: Seguiment

en: Changed
oc: Modificat

en: MB
oc: Mo

en: Excluded
oc: Exclús

en: Apply
oc: Aplicar

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Usage
oc: Utilizacion

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Offset
oc: Decalatge

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Maintenance mode
oc: Mòde mantenença

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
