Monitoring (8.x-1.9) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Article
si: ලිපි

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
