Monitoring (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Path
sq: Pozicioni

en: never
sq: asnjëherë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Track
sq: Gjurmët

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
