Monitoring Logging (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: File
ta: கோப்பு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
