Monitoring Logging (2.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: File
uk: Файл

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Formatter
uk: Форматер

en: Logger
uk: Лог

en: Log file
uk: Файл журналу

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
