Monitoring Logging (2.0.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད
