Monitoring Logging (2.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: File
ca: Fitxer

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Formatter
ca: Formatador

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
