Monitoring Logging (2.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: File
cs: Soubor

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Formatter
cs: Formátovač

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
