Monitoring Logging (2.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
