Monitoring Logging (2.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: File
ro: Fișier

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Formatter
ro: Tip de formatare
