Monitoring Logging (2.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo
