Monitoring Logging (2.0.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: File
hu: Fájl

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Formatter
hu: Formázó

en: Logger
hu: Naplózó

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
