Monitoring Logging (2.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: File
mr: फाईल

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
