Monitoring Logging (2.0.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
