Monitoring Logging (2.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى
