Monitoring Logging (2.1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: File
gl: Ficheiro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Formatter
gl: Formateador
