Monitoring Logging (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: File
km: ឯកសារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
