Monitoring Logging (2.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: File
ur: فائل

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
