Monitoring Logging (2.2.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: File
de: Datei

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Logger
de: Protokollierung

en: Log file
de: Protokolldatei

en: Monitoring
de: Überwachung

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Logger settings
de: Protokollierungseinstellungen

en: Verifying entry...
de: Überprüfe Eintrag…
