Monitoring Logging (2.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: File
is: Skrá

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni
