Monitoring Logging (2.3.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: File
hy: Ֆայլ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
