Monitoring Logging (2.3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: File
ne: फ़ाइल

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
