Monitoring Logging (2.3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: File
th: ไฟล์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
