Monitoring Logging (2.4.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: File
bg: Файл

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране
