Monitoring Logging (2.4.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: File
da: Fil

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Formatter
da: Formatering
