Monitoring Logging (2.4.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: File
ja: ファイル

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Monitoring
ja: モニタリング
