Monitoring Logging (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: File
pt: Arquivo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Formatter
pt: Formatador

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
