Monitoring Logging (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: File
jv: Berkas

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
