Monitoring Logging (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
