Monitoring Logging (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: File
vi: Tập tin

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
