Monitoring Logging (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: File
bn: ফাইল

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
