Monitoring Logging (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
