Monitoring Logging (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Formatter
pl: Formater
