Monitoring Logging (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: File
tr: Dosya

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Formatter
tr: Biçimleyici
