Monitoring Logging (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: File
nn: Fil

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
