Monitoring Logging (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: File
ru: Файл

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Formatter
ru: Форматер

en: Monitoring
ru: Монитор
