Monitoring Logging (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: File
et: Manus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Formatter
et: Vormindaja
