Monitoring Logging (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: File
oc: Fichièr

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma
