Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: File
ast: Ficheru

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
