Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: File
az: Fayl

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı
