Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: File
es: Archivo

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Formatter
es: Formateador

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
