Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
