Monitoring Logging (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: File
ps: دوتنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
