Monitoring Logging (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва
