Monitoring Logging (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
