Monitoring Logging (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: File
lv: Fails

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Formatter
lv: Formatētājs
