Monitoring Logging (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: File
sv: Fil

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Formatter
sv: Formaterare
