Monitoring Logging (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: File
fr: Fichier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
