Monitoring Logging (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
